Taisyklės

Pirkimas

Pirkėjui pateikus užsakymą prekės yra rezervuojamos 24-ioms valandoms. Jei per šį laiką užsakymas nėra apmokėtas, prekės grįžta į sandėlį.

Apmokėjimas

Pateikę užsakymą ekrane matysite gavėjo sąskaitos numerį, banką ir SWIFT kodą (SWIFT kodas reikalingas atsiskaitant iš užsienio). Tuomet, naudodamiesi savo e-bankininkyste, galėsite atsiskaityti už prekes.

Atsiskaityti taip pat galite bet kuriame banko padalinyje, kuriame yra priimami grynieji pinigai – tereikia tik turėti informaciją apie gavėją.

Informaciją apie gavėjo banko duomenis taip pat gausite ir nurodyto elektroninio pašto adresu.

Jūsų patogumui šią informaciją pateikiame ir čia:
Pardavėjas/gavėjas: Jaroslav Černiavskij
Sąskaitos Nr. LT237044060007843492
Bankas: SEB bankas

Pristatymas

Prekes pristatome visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje. Kaina – 2,9Eur

*Dėl pristatymo į užsienį susisiekite su mumis elektroniniu paštu pardavimai@webbaze.lt.

Prekes išsiunčiame tik gavus apmokėjimą. Išsiunčiame per 1-3 darbo dienas jūsų nurodytu pristatymo adresu. Prekes gausite per 1-5 darbo dienas nuo užsakymo apmokėjimo.

Kurjeris užsakymą pristatys tiesiai į darbą/namus. Prieš tai – paskambins.

DEMESIO! Gaminio nuotrauka yra maketas, todėl galimi neatitikimai.  Užvalkalų  piešiniai ne visuomet visiškai atitinka parodytą paveikslėlyje, nes užvalkalai sukerpami iš skirtingų to paties audinio vietų. Pagalvių užvalkalai siuvami be Oksfordo stiliaus apvado (kanto). REKOMENDUOJAME! Patalynes komplektus su užtrauktukais rekomenduojame skalbti išvertus į blogąją pusę ir užsegus užtrauktukus, arba specialiame skalbimo maiše.

Mažmeninės prekybos taisyklės, prekių keitimo ir grąžinimo tvarka – www.teisidas.lt/?newsid=1306

Prekę galima grąžinti užpildžius grąžinimo formą per 3 d.d. nuo prekės gavimo dienos (grąžindamas prekę pirkėjas atsako, kad prekė grąžinama su visu turiniu ir nepažeista, kitokiu atveju mes turime teisę nepriimti ir pinigų negrąžinti). Dėl grąžinimo prašome susisiekite su mumis elektroniniu paštu pardavimai@webBaze.lt, atsiųsime grąžinimo formą.

Įsigiję netinkamos kokybės prekę, dėl pardavėjo ar gamintojo kaltės, Jūs privalote nedelsiant informuoti pardavėją!